Burun Estetiği Fiyatları 2021

Burun estetiği, burun ucu estetiği ve revizyon ameliyatı gibi birçok estetik operasyon için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Son zamanlarda kadın ve erkek herkesin en sık olduğu operasyonlardan biri burun estetiği operasyonlarıdır. Yüzümüzün tam ortasında yer alan ve ufak bir şekil bozukluğunda dahi dikkat çeken burun estetiği tarafımızca tüm teknolojik aletler kullanılarak uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Burun estetiği şekil bozukluğundan kaynaklanan nedenlerden dolayı yapıldığı gibi, bu şekil bozukluğunun sağlık sorununa neden olmasından dolayı da yapılabilmektedir.

Burun Estetiği

Bizimle iletişime geçerek burun estetiği, revizyon ameliyatı ve burun ucu estetiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Birçok çeşit burun estetiği bulunmaktadır. Burun ucu estetiği, burunun geri kalanında herhangi bir operasyona gerek kalmadan çok küçük çaplı bir cerrahi işlemdir. Bu işlem ameliyatsız olarak yapılmakta ve burun ucuna şekil verilmektedir. Genellikle dolgu yöntemi ya da küçük bir cerrahi işlemle yapılan burun ucu estetiği, kolay bir işlemdir.

Revizyon ameliyatlarını da daha önce burun estetiği yaptırmış olan kişilere yapmaktayız. Daha önce burun operasyonu geçirmiş ve şikayetleri giderilmemiş, şekil bozuklukları devam eden kişilere yapılan revizyon operasyonu uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Ön görüşmede size yapılacak burun hakkında bilgi verildikten sonra operasyon yapılacaktır. Hangi operasyonu geçirecekseniz fark etmeksizin, burun estetiği fiyatları hakkında Real Estetik ile iletişime geçerek ya da uzman hekiminize muayene olarak bilgi alabilirsiniz. https://www.realestetik.com/istanbul-burun-estetigi-fiyatlari/ adresinden de güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz