Durex

Sağlıklı bir cinsel hayatın sürdürülmesinde Durex markası birbirinden etkili ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle bulaşıcı hastalıklardan korunmak noktasında bu markanın mükemmel kalitede ürünleri tasarladığını da söyleyebiliriz. Yaklaşık 100 yıllık uluslararası dev bir marka olarak karşımıza çıkan Durex, prezervatif ürünlerini uzun süreden bu yana sizlerle buluşturmaktadır.

Anatomik anlamda etkili olan prezervatif ürünlerinin adresi konumunda yer alan uluslararası markanın; küresel bazda geniş ürün yelpazesiyle de etkili olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirmiş olduğu yeni nesil ürünlerle dikkatleri üzerine çeken bu marka; AIDS gibi hastalıkların yaygınlaşmasının engellenmesine destek olan ürünleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Yeni Nesil Prezervatifler

Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı dünya genelinde etkili bir farkındalığın oluşması sonrasında prezervatif kullanımının da etkili bir düzeyde artış gösterdiğini de söyleyebiliriz. Yine doğum kontrol yöntemi söz konusu olduğunda da prezervatifler en pratik ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tam da bu noktada Durex, yeni tasarım prezervatifleri de sizlerle buluşturmaktadır! Siz de https://www.kozmela.com/durex internet sayfasını ziyaret ederseniz; en güncel ürün yelpazelerini inceleyebilirsiniz!

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz