Eltaş Hizmetleri

Eltaş şirketi, 1981 yılında Ahmet Güre tarafından kurulmuştur. Günümüzde İzmir de bulunan fabrikasından hala hizmet vermeye devam etmektedir. Fabrika da üretilen ürün grupları arasında büyük güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve reaktörler gibi ürünler bulunur.

Eltaş Servis Ağı

Firma 80 ‘i aşkın ülkede aktif olarak satış yapmakta ve adını 6 kıta ya duyurur. Ürünlerin kullanım alanlarının başında endüstriyel tesisler yer alır. Ayrıca, elektrik iletimi ve dağıtımı sektöründe, hidroelektrik santrallerinde, alt ve üst yapı yani metro, havaalanı, hastane gibi projelerde de aranan markalardan biri olmayı başarmıştır.

Yenilenebilir enerji projeleriyle çevre dostu politikası sayesinde her geçen satış ağını genişletmeye devam etmektedir. Yenilebilir projelere örnek olarak Eltaş firmasına ait bazı çalışmalar şunlardır; güney Amerika bölgesinde başlattığı güneş enerjisi projesi, Almanya’ da başlattığı rüzgâr enerjisi projeleri ve son olarak İsviçre de başlattığı hidroelektrik santral projesi.

Eltaş Endüstri Projeleri

Markanın satış ağının büyük bir kısmını endüstri alanı oluşturmaktadır. Bu nedenle bu alanda faaliyetlerini ara vermeden devam ettirmektedirler. Bu projelere örnek olarak karşımıza ilk demir- çelik endüstrisi çıkmaktadır. Bu kapsamda hayata geçirdiği projeler; Türkiye de kurduğu Habaş demir çelik fabrikası ve yine Türkiye de bulunan Ereğli ve Diler demir çelik fabrikaları yer almaktadır.

Maden endüstrisi alanında da çalışmaları olan Eltaş firmasının hayata geçirdiği projeleri; Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan Colorado kömür madeni, Peru’da  bulunan Quellaveco bakır madeni ve Şili de bulunan Elteniente bakır madeni yer alır.

Eltaş Elektrik Projeleri

Endüstri alanında aktif olarak yer alan firma, elektrik alanında Türkiye de ve ABD de pazarda yerini almıştır. Türkiye de bulunan Teidaş Trafo merkezi ve ABD de bulunan iki farklı mobil trafo merkezleri elektrik projelerine örnek teşkil etmektedir. Markanın ülkemizde satılan ürünlerine, site aracılığıyla ulaşmanız mümkündür.

Satın almak istediğiniz ürün grupları arasında  https://www.sanayiden.com/eltas linkinde yer alan arama butonunu kullanarak seçim yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünü satın almak için ilanda yer alan iletişim numaralarını ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak ürün sahibine ulaşabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yaz

bozcaada otelleri
x