Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

Kil maskesi, yağlı ve problemli ciltler için kullanılan bir cilt bakım ürünüdür. Haftada 1 veya 2 kez kullanılan kil maskeleri cildi pürüzsüzleştirmenin yanında renk eşitsizliklerini de gidererek aydınlık ve sağlıklı bir cilt sağlar. Düzenli kullanımda siyah nokta ve yağ bezesi gibi cilt sorunlarının da önüne geçer. Kil maskelerinin farklı çeşitleri vardır ve cilt problemlerine göre üretilirler. Kil içerikli leke karşıtı ve aydınlatıcı maskelerden yağ dengeleyici ve arındırıcı maskelere kadar 75 ml tüplerde satılan maskeler vardır.

Kil Maskesi Nasıl Seçilir?

Kil maskesi seçilirken cilt tipi ve cilt problemi göz önünde bulundurulur. Özellikle yağlı ciltlerde kullanılan kil içerikli ürünler ciltteki fazla yağı alır ve daha mat bir görünüm sağlar. Aynı zamanda bu maskeler soyulabilir özellikte de olabiliyor. Havyarlı siyah kil maskelerinden gold maskelere birçok farklı çeşitte soyulabilir maske bulunuyor.

Leke karşıtı ve aydınlatıcı kil maskesi, kenevir yağlı maskeler, sıkılaştırıcı maskeler gibi cilt tipinize ve cilt sorununuza uygun şekilde kullanacağınız maskeler için https://www.dermokilshop.com/cilt-ve-yuz-kil-maskesi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz