Sevgililer Gününde En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü, çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini göstermeleri için harika bir fırsata dönüşüyor. Peki, çiftler için yılın en romantik günü olan sevgililer gününde en çok tercih edilen hediyelerin neler olduğunu merak ediyor musunuz? Biz merak ettik ve sizler için araştırdık. İşte en çok tercih edilen hediyeler!

Sevgililer Gününde En Çok Tercih Edilen Hediyeler

  • Tektaş Yüzük

Yapılan sıralamada ilk olarak tektaş pırlanta yüzükler yer alıyor. Çünkü hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde erkeklerin sevgililer gününde sevgililerine aldıkları hediyenin başında bu özel yüzükler geliyor. Kimi zaman sevgililer gününü taçlandıran evlilik tekliflerinin de yapıldığını belirtelim. Elbette evlenme teklifi tektaş yüzüksüz olmaz ve dolayısıyla bu durumda da gecenin yıldızı yine tektaş yüzükler oluyor.

  • Pırlanta Baget Yüzükler

Sıklıkla tercih edilen hediye seçeneklerinden bir diğeri de baget kesim pırlanta yüzükler oluyor. Gösterişli bir duruşa sahip olan bu yüzük modellerinin en çok tercih edilen hediyelerden biri olması, kadınların bu tasarımları çok beğenmesinden kaynaklanıyor. Sonuç olarak eğer popüler hediye seçeneklerinden birine yönelmek isterseniz baget kesim yüzüklerin size göz kırptığını belirtebiliriz.

  • Altın Kolyeler

Elbette her dönemin vazgeçilmezlerinden biri olan beyaz ve sarı altın kolyelerin de popülerliğini hiçbir zaman kaybetmediğini belirtmemiz gerekiyor. Altın kolye modelleri kendi içerisinde son derece zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor. Dolayısıyla bu tasarımlar arasından seçim yapmak isteyenlerin karşısında adeta bir model deryası çıkıyor. Sevgilinizin zevklerine ya da tarzına uygun modellere yönelerek mutluluğun mimarı olabilirsiniz. Altın kolye çeşitleri arasında oldukça romantik bir görünüm sergileyenler de var.

  • Pırlanta Küpeler

Pırlantanın büyüleyen ışıltısı kadınların zarafeti ile buluşuyor. Pırlantalı küpe çeşitleri de en çok tercih edilen sevgililer günü hediyelerinden biri olma özelliği taşıyor. Küpe tasarımları uzun yıllar sadece şık davetlerde kullanılıyordu. Ancak günümüzde günlük hayatta da pırlantalı küpe çeşitlerinin sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu arada en çok tercih edilen hediye seçeneklerine göz atmak ve hatta düşük fiyatla alışveriş yapmak isterseniz Altınbaş internet sitesine hemen tıklayabilirsiniz. Bu sitede indirim fırsatları da bulunuyor.

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz