Ankara Günübirlik Turlara Hangi Operatör İle Çıkılır?

Günübirlik geziler her hafta katılabileceğiniz eğlenceli organizasyonlardır. Bu organizasyonları bir sıkıntıya dönüştürmemek için profesyonel bir operatörün düzenlediği turlara katılmakta fayda var. Günübirlik turlar en çok Ankara’da tercih ediliyor. Hafta sonunu kaliteli geçirmek isteyen tur severler günübirlik seçenekleri her hafta değerlendiriyor.

Ankara Günübirlik Turlar

Günübirlik turlar Ankara çıkışlı olarak her hafta sonu düzenlendiği gibi çok tercih edilen turlara hafta içinde de yer veriliyor. Üzerinizdeki trafik ve iş stresini atmanız için günübirlik turlar fırsat olabilir. Genellikle çok uygun fiyatlar ile sağlanan bu hizmetlere Tatil Küpü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tatil Küpü günübirlik turları arasında Kapadokya turu, Abant turu, Gölcük turu, Kütahya turu, Amasra turu, Filyos turu, Ilgaz turu, Erciyes turu, Kartalkaya turu ve Uludağ turu gibi onlarca seçenek bulunuyor. Bu turların çoğunda kahvaltı ücrete dahil olarak sunuluyor. Öğle yemeği ise opsiyonel hale getirilmiş. Dilerseniz opsiyonel olarak sunulan hizmetleri sepetinize ekleyerek herşey dahil günübirlik turlara katılabiliyorsunuz.

Ankara tur operatörleri arasında gerek günübirlik gerekse konaklamalı bir çok tur seçeneği sunan Tatil Küpü kalitesi ve fiyatları ile son yıllarda öne çıkıyor. Özellikle rehberlik kalitesi hususunda çok hassas davranan bu operatör günübirlik gezileri daha kapsamlı hale getiriyor. Ankara’da ikamet ediyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Ankara’da Günübirlik Tur Seçenekleri

Başkentin bulunduğu konum gereği bir çok günübirlik gezilebilecek yere ulaşmak mümkün. Tur  operatörleri de bu durumu oldukça iyi değerlendiriyor. Ankara’da hemen hemen her tur şirketi günübirlik tur satışı yapıyor. Biz burada sadece sizler için tavsiyede bulunduk. İster Tatil Küpü ile ister başka firmalar ile bir çok tur seçeneği size kendinizi iyi hissettirecektir.

Tüm bunların yanı sıra günübirlik geziler de taksit seçenekleri de sağlanıyor. Tatil Küpü konaklamalı turlarda olduğu gibi günlük turlarında da 12 taksitte ödeme avantajını da sağlamış durumda. Ayrıca Tatil Küpü mobil uygulamasını indiren misafirlerine %10’da indirim sağlıyor.

Doyasıya gezip eğlenmeniz dileğiyle.

 

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz

Yorumlar (1)

  1. Avatar Tuğba Selcan Güngör diyorki:

    Günübirlik tura Tatil Küpü ile çıktık. Çok güzel bir kapadokya turuydu. Teşekkür ederiz.