Bozcaada Feribot Seferleri Geyikli-Bozcaada Saatleri 2021
Bozcaada feribot seferleri Gestaş tarafından belirlenen Geyikli-Bozcaada feribot saatleri içinde yaz-kış Geyikli’den arabalı feribotlarla düzenlenmektedir.

Bozcaada-Geyikli, Geyikli-Bozcaada Gestaş Feribot Seferleri web sitemizde güncel olarak sizlerle paylaşılmaktadır. 10 Ocak 2021 itibari ile güncel kış tarifesidir.

Bozcaada Feribot Seferleri 2021 Kış Tarifesi

Gestaş Bozcaada seferleri haftanın 6 günü aşağıdaki güncel sefer saatlerinde yapılmaktadır.

  • Bozcaada Hareket : 07:15, 10:00, 14:00, 18:00
  • Geyikli Hareket : 08:00, 11:00, 15:00, 19:00
  • Pazar Günü: Geyikli Hareket : 09:00, 18:00, Bozcaada Hareket : 08:00, Bozcaada  Hareket : 16:00Çanakkale – Bozcaada Feribot Seferleri 2021 Yaz Tarifesi

  • Çanakkale Kalkış : 10:00
  • Bozcaada Kalkış : 20:00
  • Çanakkale Bozcaada arası düzenlenen Deniz otobüsü seferleri haftanın 3 günü cuma, cumartesi ve pazar günleri düzenlemektedir. Kış aylarında yapılmamaktadır.

bozcaada gestaş feribot seferleri
08.06.2020 Güncel Haziran tarifesi Bozcaadan.com’da yayındadır. Bozcaada’ya Geyikli’den gitmek için yaz sezonunda rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için Gestaş çağrı merkezini  444 07 52 nolu telefondan arayabilirsiniz. Yada https://online.gdu.com.tr/ adresinden online rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bozcaada’dan Geyikli’ye Dönüş için Randevu Almak Şart!

Bozcaada’dan dönüş için gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yoğunluk durumuna göre iskeleye aracınız alınmamaktadır. Yayalar için bu durum söz konusu değildir. Bu uygulama Bozcaada trafiğini rahatlatmak adına yapılmaktadır. Eğer randevu saatinde iskelede yer almaz iseniz randevunuz iptal edilerek en erken ertesi güne Gestaş tarafından randevu verilmektedir.
Bozcaada Feribot Ücret Tarifesi

Bozcaada Geyikli Gestaş feribotu ücret tarifesi günceldir. Geyikli – Bozcaada seferlerinde tüm biletler gidiş – dönüş olarak satılmaktadır.

Çanakkale’den Geyikli’ye Ulaşım

Çanakkale Merkez üzerinden Ezine yolunu takip ederek Geyikli’ye aracınız ile ortalama 50 dakikada ulaşabilirsiniz. Yine Çanakkale ve Ezine Merkez’den Geyikli’ye minibüsler ile de ulaşmanız mümkündür.

Kısacası Bozcaada‘ya aracınız yada yolcu olarak gelmeniz için Gestaş feribot seferlerini kullanmanız gerekmektedir. Adaya aracınız ile gelmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü Bozcaada’da oldukça fazla gezilecek yerler mevcuttur.

Bozcaada’nın feribot seferleri adanın karayla herhangi bir bağlantısı ve uçak seferleri bulunmadığı için adaya tek ulaşım yoludur. Bozcaada feribot seferleri; Çanakkale’nin merkezine yaklaşık 50 km uzaklıktaki Geyikli Feribot İskelesi’nden hareket eden araçlı feribotlar ile yaz – kış düzenlenmektedir. Özellikle fırtınalı kış günlerinde iptal olabilen Bozcaada  feribot seferleri yıl içinde farklı zamanlarda en fazla 6 ya da 7 gün iptal olabilmektedir.

Gestaş Feribot Seferleri

Gestaş’ın işletmeciliğini yaptığı Bozcaada feribot seferlerine, yaz aylarında Çanakkale’nin merkezinden araç gezi teknesi olarak ek vapur seferleri de eklenmektedir. Böylece hem Geyikli’den hem de Çanakkale’nin merkezinden Bozcaada’ya ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Bozcaada’ya Araçla Geçiş Öncesi Rezervasyon

Geyikli iskelesine vardığınızda iki farklı geçiş yolu göreceksiniz. Bunlardan ilki rezervasyonsuz geçiş, diğeri rezervasyonlu geçiş içindir. Bozcaada’ya yaz aylarında gelecekseniz Gestaş çağrı merkezi ve Gestaş kurumsal web sitesi üzerinden araçla geçiş için online rezervasyon yaptırıp sıra almalısınız. Bu sayede beklemeden saatinizde hızlı bir şekilde adaya geçiş sağlayabilirsiniz. Aksi halde saatlerce feribot sırasında beklemeniz an meselesi olacaktır.

Bozcaada Feribotu Araçla Geçiş Ücretleri 2020

Bozcaada’ya giderken tek biletle ile hem gidiş hem dönüş ücretini ödemiş olursunuz. Bu durum hem yayalar hem araçlar için geçerlidir. Bozcaada feribot ücretleri 2019 yılında güncel tarife ile Gestcart öğrenci 2,5 TL, yolcu 11 TL, otomobil 110 TL, Gestcart indirimli yolcu 9 TL’dir.

Geyikli Bozcaada, Çanakkale Bozcaada Arası Kaç Saat ?

Geyikli – Bozcaada arası feribotla yaklaşık yarım saat, Çanakkale merkez ile Bozcaada arası ise gezi teknesi feribotu ile yaklaşık bir saat saat sürmektedir.

Sorularınızı bize yazabilirsiniz.?

Bozcaada’ya ulaşım konusunda aklınızdaki sorularınızı bize yazabilir hızlı cevap alabilirsiniz. Eğer Bozcaada Gestaş ile daha önce yolculuk yaptı iseniz yorumlarınızı da bekliyor olacağız. Sizlerin yolculuk deneyimi adaya gelecek misafirler için son derece önemlidir…

Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Bozcaada Konaklama Önerilerimiz

Bozcaada OtelleriBozcaada PansiyonlarıBozcaada Kiralık Evler

Şimdiden Bozcaada’da keyifli bir tatil dileriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bozcaada Nerede ve Nereye Bağlıdır?

Bozcaada Çanakkale Boğazı girişindedir. Bozcaada Çanakkale’ye bağlı ilçe konumunda adadır.


Bozcaada’ya Nasıl Gidilir?

Bozcaada’ya Çanakkale merkezden Gestaş gezi teknesi ile ortalama 60 dakika ve Ezine Geyikli Beldesi’nden Gestaş arabalı feribotları ile ortalama 20 dakikada gidilir.


Bozcaada Geyikli Feribot Saatleri Kaçtadır?

Covid-19 tedbirleri sebebi ile geçici olarak sadece cuma günleri Bozcaada Hareket : 07:15 ve 17:00 saatlerindedir.


Geyikli Bozcaada Feribot Saatleri

Covid-19 tedbirleri sebebi ile geçici olarak sadece cuma günleri Geyikli Hareket : 08:00 ve 18:00 saatlerindedir.


Çanakkale Bozcaada Gezi Teknesi Saatleri

Çanakkale Bozcaada Gezi Teknesi saatleri yaz aylarında her sabah Çanakkale’den 09:00, Bozcaada’dan 19:00’dadır. Seferler 08 Eylül 2019 tarihe kadardır.

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz