Madamın Kahvesi

Madam’ın Kahvesi Bozcaada‘da Rum Mahallesi’nde ada ziyaretçilerinin sıkça uğradıkları bir yerdir. Madam’ın Kahvesi 2019 sezonunda yeni konsepti ile alıştığınız 9 Oda Butik Otel’in sokağında kilise önünde yeni konumunda hizmete açılmıştır. Sayfamızdan görselleri inceleyebilirsiniz.

Madam’ın Kahvesi‘nde bir taraftan kahvenizi yudumlarken kahve çekirdeklerinin eşsiz kokusuyla keyifli dakikalar geçireceksiniz. Geleneksel Türk Kahvesinin yanında, dibek kahvesi ve daha bir çok kahve çeşidinin bulunduğu Madam’ın Kahvesi bu yaz Bozcaada tatilinizde uğramanız gereken lezzet duraklarından ilki olmaya aday bir mekandır.

Adres : Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi No:49 17680 Bozcaada
Telefon : 0532 054 51 97
Web : Madamın Kahvesi

Ada Esintisi’ni Mutlaka Denemelisiniz!

Bozcaada’ye geldiğinizde Madam’ın Kahvesi’nin meşhur “Ada Esintisi” kahvesini mutlaka denemelisiniz. Özel değirmende öğütülmüş kahve çekirdeklerinin doğala özdeş damla sakızı, vanilya, dağ çileği ve portakal aromalarının harmanlanması ile ortaya çıkan bu eşsiz lezzet sadece bu kahve durağında yanında Madam’ın Kurabiyesi eşliğinde sizlere sunuluyor.

Madam’ın Kahvaltısı

Kahvenin yanı sıra Bozcaada’ya gelip Madamın Kahvaltısını yapmadan gitmeyin deriz. Çünkü Sıcak çıtır pişileri, kendi yaptıkları reçelleri, her gün farklı kızartma çeşitleri ile lezzetli bir kahvaltı keyfi yaşayabileceğiniz temiz ve uygun fiyatlı lezzet duraklarından birisi Madam’ın Kahvesi alışageldiğiniz konumunda hizmete devam etmektedir.

Ada Esintisi Şehrinizde!

Bozcaada’nın yıllardır ün yapmış Ada Esintisi kahvesi Madam’ın Kahvesi konsept franchising görüşmelerine başlamıştır. Eğer sizde Bozcaada’nın meşhur bu lezzetini özgün bir konseptte şehrinizde hayata geçirmek istiyorsanız 0532 054  51 97 nolu telefondan Mehmet Gülşen ile bağlantı kurabilirsiniz.

En İyi Bozcaada Otelleri

Otel

Helvacıoğlu Butik Otel

Türk Mahallesi
Pansiyon Tipi Otel Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz
Pansiyon

Cenk Pansiyon

Rum Mahallesi
Pansiyon Tipi Pansiyon Kahvaltı Dahil Kişi Başı Fiyatı 200 TL Sezonu Yaz